ManyFoto.com: photos from the world.

Getting started:

  1. Select the country.
  2. Find location in the text box
    [ Type in an address or City/locality: ]
  3. If necessary change the search radius.
  4. If necessary you can move the marker on the map.
  5. Start the search with
    [ See the photos ]

Or use:

  1. [ Search in ManyFoto.com by Google ]
Note:
manyfoto.com uses the Flickr API but is not endorsed or certified by Flickr.
How to get to Asten (Noord-Brabant) Hotel Asten (Noord-Brabant)

Photos of Asten, Noord-Brabant

photos found. 2590. Photos on the current page: 15
1
1
Asten, Molen de Oostenwind.
Asten, Molen de Oostenwind.
  • Author: What's Around Follow on flickr foto flickr
  • Date of photography: 2019-09-08 12:07:09
  • Geographical coordinates of the taken: 51°24'29"N - 5°44'28"O
  • De Oostenwind is een gesloten standerdmolen te Asten. De molen doet dienst als korenmolen en is gesitueerd aan de Molenweg 23. Hoewel een inscriptie op het bouwjaar 1506 lijkt te wijzen, is de constructie 18e-eeuws, zoals de trapvorm met trapschoren en poortstijlen tussen de steenbalk in plaats van een moerstijl onder de steenbalk. De inscriptie kan op een onderdeel van een voorganger hebben gezeten, want documenten tonen aan dat op deze plaats al sedert de 15e eeuw een molen heeft gestaan. De standerd stamt in ieder geval wel uit 1506. Tot in de 20e eeuw was de molen bezit van de Heren van Asten. In 1953 werd hij aan de familie Van Stekelenburg verkocht. Nadat De Oostenwind in 1961 was gerestaureerd werd er in 1970 brand in gesticht, waardoor de molen zwaar werd beschadigd. Van 1973-1975 werd de molen herbouwd en enkele meters verplaatst. Bovendien kwam hij op een kunstmatige heuvel te staan. De molen kreeg pas in 2006 zijn huidige naam. Voordien werd hij wel als de Molen van Stekelenburg aangeduid. De kleurstelling steenrood met crèmekleurige biezen is opvallend. De molen wordt bemalen door een vrijwillige molenaar. De molen heeft oorspronkelijk een voor- en achtermolen gehad. Nu is alleen de voormolen nog aanwezig. Het gevlucht is Oud-Hollands en heeft geklonken ijzeren potroeden. De binnenroede is 25,95 m en de buitenroede uit 1881 met nummer 1313 is 25,96 lang. De 5,24 lange houten bovenas heeft een gietijzeren insteekkop van de Gebr. Mercx uit Tilburg en een ijzeren muts aan de penzijde. De molen wordt gevangen, geremd, met een Vlaamse vang. Om het bovenwiel zit voor het vangen een ijzeren hoep. In de molen zit een binnenvangstok. Het sabelijzer, verbinding tussen vangbalk en vangstukken, is van hout.
  • License*: All Rights Reserved - photo in flikr foto flickr
    *The photographs are copyrighted by their respective owners.
Asten, Heilige Maria Presentatiekerk.
  • Date of photography: 2019-09-08 12:18:24
  • Geographical coordinates of the taken: 51°24'12"N - 5°44'39"O
  • De Heilige Maria Presentatiekerk in Asten in de Nederlandse provincie Noord-Brabant is een rooms-katholieke, neogotische kerk uit 1899, gewijd aan Maria Presentatie. Voorgeschiedenis Zeker al in 1479 stond er een katholieke kerk in Asten. Deze kwam in 1648 aan de hervormden, maar werd in 1806 aan de katholieken teruggegeven, waarop de hervormden in 1810 een eigen kerk kregen. In 1899 werd de kerk gesloopt, om plaats te maken voor het huidige gebouw. Huidige gebouw De architect van deze Presentatiekerk was Caspar Franssen. Tijdens de bouw was de parochie in geldnood, maar dankzij schenkingen, waaronder een grotere torenhaan door de aannemer C. Mestrum, kwam toch een indrukwekkende kerk tot stand, die is gelegen op de plaats van het oude gemeentehuis. De kerk heeft een toren van 75 m hoogte, die een carillon van 57 klokken bevat, gegoten door de plaatselijke klokkengieterij Eijsbouts. De zandstenen ingangspartij stelt onder meer de geschiedenis van Maria Presentatie voor. Naast tal van neogotische kunstvoorwerpen bevat de kerk ook een kostbare staakmadonna uit 1775, een beeld van de heilige Apollonia uit 1525 en een calvariegroep uit 1480. Het orgel stamt uit 1909 en is vervaardigd door de Gebroeders Franssen te Roermond.
Find the Best Accomodations located to Asten, Noord-Brabant
  • New deals listed every day
  • FREE cancellation on most rooms!
  • No booking fees, Save money!, Best Price Guaranteed
  • Manage your booking on the go
  • Book last minute without a credit card!
  • Find out more at Booking.com Reviews
Hotel Asten
CZ - Volvo FH 500 GL XL '13 - FlorExpress - 02
  • Author: Feuerteufel57 Follow on flickr foto flickr
  • Date of photography: 2019-09-12 13:09:41
  • Geographical coordinates of the taken: 51°25'0"N - 5°45'24"O
D - MAN TGX18.500 Euro6 XXL '16 - Geißler KG
  • Date of photography: 2019-09-12 13:11:40
NL - DAF XF 440 SC - AB Texel - 02
  • Date of photography: 2019-09-12 13:09:16
NL - DAF XF 480 SSC '17 - Nieuwboer
  • Date of photography: 2019-09-12 13:10:47
NL - MAN TGX XLX - Kuikenaer
NL - MAN TGX  XLX - Kuikenaer
  • Date of photography: 2019-08-23 13:31:11
NL - MAN TGX 18.440 XLX - Ad Roosendaal
  • Date of photography: 2019-09-12 13:08:59
NL - MB Actros 2011 2648 BigSpace - J. Brouwer & Zn - 02
  • Date of photography: 2019-09-12 13:11:06
NL - Scania NextGen S 730 HD - Joosten - 06
  • Date of photography: 2019-08-23 13:30:23
NL - Volvo FH GL '13 - Anton Raamsman
  • Date of photography: 2019-09-12 13:08:39
NL - DAF CF 85 SC - SK Containers
  • Date of photography: 2019-09-12 13:08:16
NL - Volvo FH GL '13 - G.G. Rietveld & Zn - 10
  • Date of photography: 2019-09-12 13:08:28
NL - Scania NextGen S 450 HD - Koeltrans Aalsmeer - 06
  • Date of photography: 2019-07-07 13:52:30
Asten, Molen de Oostenwind.
Asten, Molen de Oostenwind.
  • Date of photography: 2019-09-08 12:04:02
  • Geographical coordinates of the taken: 51°24'29"N - 5°44'27"O
1
1
Back to top